Konkurs! Napisz recenzję "Krwawego Pierścienia" - WYNIKI

  Konkurs! Napisz recenzję

Szanowni Państwo, miło nam ogłosić, że Nagrodę Główna w naszym konkursie przyznaliśmy Pani Justynie Woźnicy! Dodatkowo zdecydowaliśmy się przyznać wyróżnienie w postaci egzemplarza naszej ksiażki "Krabat" Otfrieda Preusslera Pani Darii Chanowskiej :) .

Dziękujemy wszystkim, któzy przesłali do nas recenzje.

Mamy nadzieję, że książka rzeczywiście Wam się podobała :) 

___________________________________________________________

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub gimnazjum

i lubisz czytać książki?

Napisz recenzję książki „Krwawy Pierścień”, na co najmniej 200 słów!

Przyślij ją do nas na adres mailowy: propozycje@wydawnictwobona.pl lub na adres pocztowy: Wydawnictwo Bona, Kanonicza 11, 31-002 Kraków, lub przynieś osobiście do księgarni Bona mieszczącej się w Krakowie przy ul. Kanoniczej 11.

    Pamiętaj, by praca była czytelna, napisana samodzielnie i podpisana imieniem i nazwiskiem. Dołącz dane kontaktowe, dzięki którym będziemy mogli poinformować Cię o wygranej!

    Autor najciekawszej, najbardziej autentycznej recenzji, zostanie nagrodzony bonem upominkowy na dwie dowolne książki dla młodzieży maksymalnej łącznej wartości 65 zł do zrealizowania w Bona - książka i kawa lub na stronie bonamedia.pl.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Konkursu ->


REGULAMIN KONKURSU:

 1. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Bona oraz Księgarnię Bona z siedzibą w Krakowie przy ul. Kanoniczej 11.
 2. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Bona.
 3. Konkurs trwa  od 21.11.2016 do 06.12.2016 północy czasu polskiego.
 4. Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
 5. Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać recenzję książki „Krwawy Pierścień” Gerda Ruebenstrunka, na co najmniej 200 słów. Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie i czytelnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów i recenzji innych osób jest zabronione.
 6. Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na stronie internetowej, podanie do publicznej wiadomości.
 7. Nagrodą w konkursie jest BON UPOMINKOWY na dwie dowolne młodzieżowe pozycje książkowe maksymalnej wartości 65 zł do wykorzystania w Księgarni Bona przy Kanoniczej 11 w Krakowie lub na stronie sklepu internetowego bonamedia.pl po konsultacji z redakcją Wydawnictwa Bona.
 8. Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
 9. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie najciekawszej, najlepiej napisanej i autentycznej pracy przez Wydawnictwo Bona. Decyzja jest nieodwołalna.
 10. Dane adresowe zostaną wykorzystane przez Wydawnictwo Bona i Księgarnię Bona.
 11. Adres zwycięzcy (może być mailowy) i numer telefonu powinien być dołączony do pracy. Po tym terminie redakcja Wydawnictwa Bona dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 12. Dopuszczalne jest, by numer telefonu lub adres mailowy należał do opiekuna dziecka biorącego udział w konkursie.
 13. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 10.12.2016 do godz. 14:00 czasu polskiego na Facebooku Wydawnictwa Bona i stronie internetowej: wydawnictwobona.pl.
 14. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez fundatora nagrody w przeciągu 7 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców.
 15. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./