Konkurs na najfajniejszą recenzję

 

Miesiące mijają, a pozycji Wydawnictwa Bona dedykowanych dzieciom ukazuje się coraz więcej. Bohaterowie naszych serii książek ilustrowanych - Pan Brumm i Tatuś (Paweł Różyczko) mają już swoich wiernych fanów wśród najmłodszych; również Mały Duszek budzi ciekawość i sympatię.

Premiera wrześniowych nowości skłoniła nas do ogłoszenia konkursu na najfajniejszą recenzję książki Wydawnictwa Bona dla dzieci. Ale - UWAGA - twórcą recenzji nie może być mama czy tata. Chcemy poznać zdanie najmłodszych czytelników - tych, którzy naprawdę potrafią się zaprzyjaźnić z niezdarnym niedźwiedziem czy szaloną rodzinką Różyczków.

 

Reguły konkursu są proste: wystarczy wybrać sobie jedną z książek i napisać, co się nam w niej najbardziej podoba. Szczególnie zachęcamy do zerknięcia do najnowszych pozycji, które znajdą się w księgarniach już 14 września - to kolejne przygody Pana Brumma (Pan Brumm idzie się kąpać) oraz zakręconej fińskiej rodzinki (Tato, pojedźmy na grzyby!); a także świetna lektura o konsekwencjach nieodrobiania pracy domowej - Niewidzialny Tonino Gianniego Rodariego.

 

Recenzje prosimy przesyłać na adres e-mailowy: biuro@wydawnictwobona.pl. Autorzy najfajniejszych z nich zostaną nagrodzeni kompletem książek; a ich listy opublikujemy na stronie internetowej. Konkurs potrwa do końca października.

 

CZAS START!